Zamów teraz, zapłać za 21 dni na e-margeritka.pl! Czym są płatności Twisto?

W sklepie internetowym e-margeritka.pl udostępniamy Państwu metodę płatności odroczonych Twisto, obsługiwanych przez ING Bank Śląski. Metoda ta pozwala zapłacić za zamówienie dopiero po uprzednim sprawdzeniu go w domu. Innymi słowy, nie płacisz od razu, lecz dopiero po jakimś czasie. Bez rejestracji, podawania wrażliwych danych. Szybko, bezpiecznie i wygodnie!
Platforma imoje/Twisto jest obsługiwana przez ING Bank Śląski, który gwarantuje jej bezpieczeństwo. Należy jednak zaznaczyć, że jest to metoda płatności dostępna dla klientów wszystkich banków, wiec nie musisz mieć konta w ING, żeby móc wybrać taką formę płatności.

Jak mogę skorzystać z Twisto?

Na etapie wyboru metody płatności wybierz opcję “BLIK, e-przelewy oraz imoje pła­cę później”, a następnie “imoje płacę później”.

Kiedy i jak dokonuję płatności do Twisto?

Masz 21 dni na opłacenie zakupów od dnia złożenia zamówienia. Wszystkie niezbędne informacje otrzymasz mailowo.

Czy Twisto jest bezpieczne?

Twisto nie potrzebuje żadnych wrażliwych danych, aby podjąć decyzję o udostępnieniu klientowi usługi “Kup teraz, zapłać później”, więc nie wnosi żadnego ryzyka związanego z kradzieżą tych danych lub kradzieżą tożsamości klienta. Silnik Nikita, który jest podstawą działania Twisto, gwarantuje najwyższej jakości zabezpieczenia przeciw oszustwom oraz właściwą ocenę ryzyka. Dzięki temu przenosi ryzyko transakcyjne ze sklepu na Twisto.

Jak mogę zwiększyć swój limit na korzystanie z Twisto?

Płatności Twisto na początku pomogą Ci zapłacić za twoje zakupy na kwotę od kilkunastu do kilkuset złotych. Jeśli będziesz spłacał/a należności wobec Twisto na czas, Twoja wiarygodność wzrośnie, a nasze algorytmy będą podnosić limit transakcji, które będziesz mógł/mogła realizować poprzez Twisto.

Jakie dane wykorzystuje Twisto?

Twisto korzysta z danych, które i tak pozostawiasz w sklepie robiąc w nim zakupy.

Ile kosztuje korzystanie z Twisto?

Jeśli wpłacisz na konto Twisto należność za swoje zakupy w ciągu 21 dni od dokonania transakcji, Twisto świadczy usługę zupełnie za darmo! Jeśli będziesz chciał/a zapłacić za swoje zakupy później niż przed upływem 21 dni od transakcji, naliczone zostaną odsetki ustawowe w wysokości 14% w skali roku zgodnie z art. 481 § 21 i § 24 ustawy z 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (j.t. Dz.U. z 2018 r., poz. 1025 ze zm.). Nie martw się – będziemy Cię informować o zbliżającym się terminie płatności, aby pomóc Ci wpłacić pieniądze na czas.

Co zrobić jeśli nie mogę skorzystać z Twisto?

Jeśli z jakichkolwiek względów nie udało Ci się skorzystać z naszej usługi zostaniesz przekierowany do strony wyboru innych metod płatności. Pamiętaj, aby sprawdzić, czy podany przez Ciebie adres jest na pewno poprawny.

Jak Twisto radzi sobie z anulowanymi zamówieniami lub zwrotami?

Jeśli klient zdecyduje o zwrocie zamówienia według zasad określonych w regulaminie sklepu i sklep przyjmie zwrot, zarządzający sklepem przekazuje informację do Twisto o częściowym/całkowitym anulowaniu zamówienia. Następnie Twisto wysyła mailowo do klienta korektę, potwierdzenia zamówienia z nową sumą do zapłaty lub z potwierdzeniem o całkowitym anulowaniu zamówienia