Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

 • Przelew – wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.
 • Pobranie – płacisz gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi, listonoszowi lub w oddziale Poczty Polskiej – w zależności od metody dostawy). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatą za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadku innych opłat.
 • TwistoZamów, przymierz w domu i zapłać w ciągu 21 dni! Od teraz dostępna jest u nas nowa metoda płatności – Twisto – kup teraz, zapłać później. W bramce płatności imoje, znajdziesz wszystkie najpopularniejsze metody płatności, w tym nowość na polskim rynku – opcję Twisto. Możesz zamówić wybrany produkt, a przelew wykonać dopiero po 21 dniach, nie ponosząc przy tym żadnych prowizji – opłaty będą naliczane po upływie 21 dni. Kupisz szybko, bezpiecznie i wygodnie – nie wymagamy logowania, podawania nr kart, nr PESEL czy innych wrażliwych danych. więcej na temat tej płatności przeczytasz tutaj.
 • Płatność elektroniczna – najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty. System Blue Media S.A obsługuje bezpieczne transakcje:
  – ePrzelewy: lista obsługiwanych obecnie banków dostępna po wyborze tej formy płatności na etapie zamówienia
  – płatność za pomocą BLIK

 • Płatność elektroniczna – najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie podmiotem świadczącym obsługę płatności online oraz płatności kartami jest eCard S. A, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty. System eCard S. A obsługuje bezpieczne transakcje:
  – karta płatnicza: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro
  – ePrzelewy: lista obsługiwanych obecnie banków dostępna po wyborze tej formy płatności na etapie zamówienia