Sukienki do pracy

Sukienki do pracy, sklep e-margeritka.pl

Sukienki do pracy, które sprawią, że poczujesz się wyjątkowo, komfortowo i profesjonalnie, a w połączeniu z eleganckim żakietem stworzysz biznesową stylizację.

Sprawdź najnowszą kolekcję sukienek do pracy. Ołówkowe sukienki do biura o klasycznej, prostej linii, to biznesowy dress code, najlepiej sprawdzają się długości do kolana. Kolory powinny być stonowane, takie jak: czarny, szary, granatowy, niebieski.

Sukienka do pracy oraz sukienka na wieczór, nie zawsze chce nam się wracać do swojego mieszkania po to, aby zmienić ubranie na bardziej wieczorowe. Dlatego warto mieć elegancką sukienkę do pracy, która będzie pasować też do restauracji, kina lub teatru. Wystarczy troszkę wyobraźni i odpowiednich dodatków.

Klasyczna sukienka bez rękawów dopasowana w talii może być bardzo zmysłowa. W pracy wystarczy założyć na nią żakiet, marynarkę a po pracy na odkrytych ramionach wystarczy ułożyć szal. Zmysłowo upięte włosy, czerwona szminka na ustach i możesz ruszać do klubu.

Czarna sukienka z rękawem 3/4 jest uniwersalna oraz doskonale sprawdzi się w roli wieczorowej sukienki. Mała kopertówka do ręki, szpilki dobrane do rajstop, delikatny naszyjnik i gotowe.